Hör av dig till oss!

info@matvarden.se
Besöksadress:  
 Do Space, Norra Kungsgatan 1, 803 20 Gävle

Faktureringsadress:
Föreningen MatVärden
Box 283
821 24 Bollnäs
Märk med ärende och kontaktperson.
Maila gärna digital faktura till: annelie@albek.se 


Karin Ånöstam
Ordförande Föreningen MatVärden
Koordinator med fokus på politik, offentlig–  och ideell sektor
070-379 93 46
karin@matvarden.se


Nanna Jan-Ers
Projektledare
Hållbar mat för framtiden
070-672 63 85
nanna@matvarden.se


Linda Elverstig
Koordinator med fokus på Marknadsföring och rådgivning
070-593 65 32
​​​​​​​linda@matvarden.se


Hans Erik Holmqvist
Koordinator med ansvar för kock- och restaurangnärings frågor.
Ansvarig för MatVärdens produktionsvagnar
070-252 97 02
hanserik@matvarden.se


Sven-Ulrich "Dulle" Olsson
Koordinator med fokus offentlig upphandling
073-848 59 00
dulle@matvarden.se


Britt-Marie Stegs
Projektledare Tillväxt Grönsaksodling
070-396 54 62
britt-marie@matvarden.se

Annelie Fällström
Projektekonom
0278-154 10
annelie@albek.se


Karin Snell
Projektledare
Livsmedelsnod och digitalplattform för
stärkt och hållbar livsmedelssektor i Gävleborg

076-100 47 51
karin.snell@matvarden.se